...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:39 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 15, 2008 8:59 pm 
początkujący
początkujący

Dziekuje za kolezenska pomoc :) i prosze o cierpliwosc..

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 15, 2008 9:08 pm 
początkujący
początkujący

Ok. mnishca wszyscy się kiedyś uczyliśmy :*

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 16, 2008 4:16 pm 
początkujący
początkujący

Witam!
Chciałam się przywitać, bo naprawdę spodobało mi się to forum, a bardziej ludzie na nim i atmosfera, po prostu super :D
Dziękuję wszystkim kobietką za miłe przywitanie, nie mogłam uwierzyć, że mnie zauważyłyście :shock: ale super jeszcze raz dzięki :D
Co do scrapków to dopiero zaczynam, ale strasznie mnie to wciągło :P na koncie mam parę pojedynczych scrapów oraz album dla koleżanki, niestety nie porobiłam zdjęć , więc się nie pochwalę. Teraz jestem w trakcie robienia kolejnego, ale to chyba juz dla siebie :) różnie to bywa ;)
Czasu mam średnio, bo mam super 9 miesięcznego rozrabiakę, który jest bardzo absorbującym dzieckiem, ale go strasznie kocham. Mam nadzieję, ze będzie nam tak miło jak się zapowiada. Kończę, bo mogę tak pisać i pisać. Buźka :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 22, 2008 10:49 pm 
początkujący
początkujący

Witam wszystkich serdecznie i pragnę na wstępie złożyć zyczenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Bardzo mi się podobają wasze prace ze scrapkami ja dopiero zaczełam i chciała bym sie z Wami podzielić moim pierwszym scrapkiem.
Prosze jednak o pomoc gdyż nie moge wstawic tego scrapka na nasze forum ani nie wychodzi mi zakładanie galeri cos musze robić nie tak tylko co? (co to za galeria z jednym scrapkiem ale może dacie mi fajne uwagi krytykę też hi hi to bedzie ich więcej) za pomoc bardzo dziękuje i do usłyszenia
Adriana

Tytuł:
PostNapisane: N sty 04, 2009 10:17 am 
początkujący
początkujący

Witam. Podgladam was już od jakiegoś czasu. uwielbiam robić scrapy komputerowe, ostatnio zrobiłam kartki świąteczne real. Wszystki sie bardzo podobały.
Mam pytanie
chciałbym zrobić kalendarz zawsze robiłam w Corel Paint Shop ProX Ostatni bawie sie z Shopem ale nie mam pojecia jak zrobić w nim kalendarz chodzi mi o same cyfry na poszczególne miesiace. Jak to zrobić?

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 27, 2009 5:09 pm 
początkujący
początkujący

Jeśli mogę polecić to rewelacyjne jest forum Dziadka Janka, które zapewne większość z Was zna. A kto nie zna, to powinien. Mnóstwo instrukcji i wskazówek.

http://dziadek.webd.pl/index.php?sid=da613479e9a703819929dec228e56dda

Tam jest prawie wszystko o Paint Shop Pro, ale także o onnych programach graficznych

www.naszechwile.phorum.pl

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 02, 2009 10:02 pm 
początkujący
początkujący

Witam koleżaneczki, co do kalendarza to niestety nie pomogę, ale koleżanki na pewno pomogą
Pozdrawiam serdecznie

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 13, 2010 9:18 pm 
expert
expert

Hehe odkopię wątek :)
Wiem że to pewnie dziwne pytanie, ale chyba oślepłam. Przed zmianami był taki dział do pobierania dodatków, gdzie on się obecnie znajduje??

Jeee znalazłam :) tam gdzie photoshopy i reszta :)

Mój blog
Moja galeria DIGI REAL ;)

Tytuł:
PostNapisane: So sty 14, 2012 7:51 pm 
początkujący
początkujący

Tyle jeszcze mam do odwiedzenia na forum:) ale widziałam że dziewczyny z reala ze tak napiszę bawią się w scraplifty czy coś takiego z przerabianiem prac. Może nasze digiscrappowe forum się trochę też rozrusza.?

Tytuł:
PostNapisane: So lut 04, 2012 10:28 am 
Moderator
Moderator

Witaj, raczej bym nie liczyła na jakiś rozruch na digi. Niemniej jednak w scrapliftach, jak i w innych wyzwaniach mogą brać udział prace złożone komputerowo. Zatem - powodzenia!

PostNapisane: Śr maja 07, 2014 9:11 am 
specjalista
specjalista

Pewnie zapytam w nieodpowiednim miejscu, może powinnam pytać w temacie Programy. Pobierałam darmowe zestawy digi programem 4shared a teraz nie mogę!!! i nie wiem co się dzieje.
Jaki darmowy program powinnam sobie zainstalować aby pobrać np. zestaw od Moniki69, proszę doradźcie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1