...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest Śr paź 18, 2017 8:17 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: So sty 24, 2015 9:12 pm 
expert
expert

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że przy siedzibie Latarni Morskiej i sklepu Scrap.com.pl otwieramy salę warsztatową na Śląsku, w Katowicach. Trwają ostatnie prace przygotowawcze i dopieszczanie pomieszczenia, ale już teraz serdecznie zapraszam na premierowy warsztat w promocyjnej cenie na otwarcie.

Strona wydarzenia na facebook:
https://www.facebook.com/events/837709336274709/

“Album Mixed-Media” to warsztaty, na których pod okiem Agnieszki Posłuszny (Latarni) wykonacie przepiękne albumy, z bogato ozdobioną okładką i malowanymi stronami. Będzie okazja przełamać swoją nieśmiałość do pędzla i farb, i nauczyć się jak wyczarować zachwycające malarskie efekty i efektowne faktury.

Obrazek

Napis na pokazanym albumie “(“Mąż & Żona”) jest przykładowy, w jego miejsce można umieścić małe zdjęcie, więc albumy mogą być przeznaczone na różne okazje, nie tylko ślubne.

Warsztaty odbędą się 21.02.2015 w Pracowni Latarni Morskiej, początek o g. 17:00. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia oraz napoje i coś słodkiego do przegryzienia.

Adres: ul. Szarych Szeregów 28/ I piętro, 40-750 Katowice

Super promocyjna cena z okazji otwarcia Pracowni: 80 zł/ osobę

Czas trwania: ok. 3-4 godziny (w zależności od tempa pracy uczestników)

Zapisy: e-mail: warsztaty@scrap.com.pl

Zajęcia są przewidziane dla osób w wieku powyżej 15 lat.

Obrazek

Mój kolorowAnkowy blog * Moja galeria

PostNapisane: So sty 24, 2015 9:16 pm 
expert
expert

Masz wątpliwości jak używać stempli i tuszów? Chcesz nauczyć się wszechstronnego wykorzystania pieczątek, ładnego odbijania obrazków i napisów? Chcesz poznać właściwości tuszów i nauczyć się tuszowania? To jest właśnie warsztat dla Ciebie!

Obrazek

Na warsztacie poznacie stemple i tusze, i nauczycie się wyciskać z nich wszystko :) W oparciu o poznane techniki każdy uczestnik wykona piękną zakładkę do książki, którą zabierze do domu ze sobą. Ogromne doświadczenie Agnieszki w temacie warsztatowym gwarantuje Wam zajęcia pełne użytecznych informacji i ułatwiających życie tricków :)

Warsztaty odbędą się 21.02.2015 w Pracowni Latarni Morskiej, początek o g. 15:00. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia.

Adres: ul. Szarych Szeregów 28/ I piętro, 40-750 Katowice

Promocyjna cena z okazji otwarcia Pracowni: 40 zł/ osobę

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Zapisy: e-mail: warsztaty@scrap.com.pl

Zajęcia są przewidziane dla osób w wieku powyżej 12 lat.

Obrazek

PostNapisane: Cz mar 05, 2015 9:18 am 
expert
expert

Na otwarciu sali było tak:

Obrazek

a na drugim warsztacie tak :-)

Obrazek

Zainteresowanie było takie duże, że Agnieszka musiała warsztat powtórzyć. Cieszymy się, że spodobało Wam się nowe miejsce :-)

PostNapisane: Cz mar 05, 2015 9:20 am 
expert
expert

Serdecznie zapraszamy na warsztat tworzenia kartek wielkanocnych 12 marca (czwartek). Zostały ostatnie miejsca.

Obrazek

PostNapisane: N mar 29, 2015 11:00 pm 
expert
expert

Kolejny twórczy dzień w naszej sali to 25 kwietnia, zapraszamy :-)

Shabby Chic – techniki postarzania 25.04.2015 g. 14:00

Altered Art – Shadowbox 25.04.2015 g.17:00

Obrazek

Warsztaty "Shabby Chic – techniki postarzania"

Prowadząca: Agnieszka Posłuszny (Latarnia Morska)

blog: https://latarnia.wordpress.com/

25. kwietnia 2015, godz. 14:00

Miejsce: Pracownia Latarnia Morska, ul. Szarych Szeregów 28, Katowice

Jeśli chcecie nauczyć się efektownych i ciekawych technik postarzania papieru, to warsztaty „Shabby Chic – techniki postarzania” są właśnie dla Was!

Na warsztatach każdy uczestnik wykonuje efektowną kartkę w stylu shabby chic, romantyczną i wypłowiałą jakby spędziła pół wieku w starym dworku na południu Europy.

Na zajęciach poznacie podstawy kompozycji elementów na kartce, różne techniki postarzania charakterystyczne dla tego stylu oraz narzędzia, tusze, preparaty i ich właściwości).

Czas trwania ok. 2 godziny, zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia, ciepłe i zimne napoje.

Warsztaty są przeznaczone dla osób powyżej 12 lat, także zupełnie początkujących, które nie boją się pobrudzić rąk :)

Cena: 50 zł od osoby

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy odbywają się na podstawie wpłaty zaliczki, wszystkie potrzebne informacje prześlemy e-mailem. Zgłoszenia przyjmujemy na adres warsztaty@scrap.com.pl

Obrazek

Altered Art – Shadowbox

Artystyczna przeróbka puszki w klimatyczną ramkę przestrzenną

prowadząca: Agnieszka Posłuszny (Latarnia Morska)

blog: https://latarnia.wordpress.com/

25. kwietnia 2015, godz. 17:00

Miejsce: Pracownia Latarnia Morska, ul. Szarych Szeregów 28, Katowice

Podczas warsztatów będziemy przerabiać puszkę (po rybach :)) w klimatyczny, mocno postarzony shadowbox z przestrzenną kompozycją w środku. W czasie pracy uczymy się różnych technik mixed-media. Warsztaty są przeznaczone dla osób powyżej 12 lat, także zupełnie początkujących. Przykładowy shadowbox, który będziemy tworzyć, jest pokazany na zdjęciach.

Czas trwania ok. 3 godziny. Zapewniamy materiały i narzędzia, ciepłe i zimne napoje, drobne przekąski.

Uczestnicy proszeni są o przyniesienie zdjęcia, które umieszczą w puszce (może być zdjęcie swoje, dzieci, bliskich, a nawet jakiejś retro pańci).

Cena: 90 zł od osoby

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy odbywają się na podstawie wpłaty zaliczki, wszystkie potrzebne informacje prześlemy e-mailem. Zgłoszenia przyjmujemy na adres warsztaty@scrap.com.pl

PostNapisane: Wt wrz 15, 2015 9:10 pm 
expert
expert

To już było...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: Cz paź 15, 2015 6:40 pm 
expert
expert

Warsztaty „Album Zegar”

24.10.2015 r. (sobota) godz. 14:00- 19:00

Prowadzi Agnieszka Posłuszny (Latarnia Morska) – https://latarnia.wordpress.com/

Zapraszamy na warsztaty ze scrapbookingu, w trakcie których wykonamy niezwykły album w kształcie zegara.

Obrazek

Album będzie w niecodziennej formie zegara, o średnicy 17 cm, bogaty w romantyczne i eleganckie dodatki. Dla każdego uczestnika zostanie przygotowany zestaw materiałów (baza albumowa, papiery do scrapbookingu, ćwieki, plakietki, kwiatki z żywicy i masy, kwiaty i kwiatuszki, ozdoby z tekturki – wszystko w klimacie i stylu pokazanym na zdjęciach), a niewykorzystane w trakcie zajęć materiały z zestawu każdy zabierze do domu. Oprócz tego zapewniamy dostęp do ogólnych materiałów i narzędzi (farby, spreje, stemple, tusze, dziurkacze ozdobne, nożyczki, kleje itd.) – nie trzeba niczego ze sobą przynosić.

W trakcie prawie 5-cio godzinnych zajęć pomalujemy, okleimy i ozdobimy dodatkami bazę albumową. Można (zachęcamy!) przynieść już wywołane zdjęcia. W albumie zmieszczą się zdjęcia formatu 9×13 cm lub 7,5×10 cm (wywołane po dwa na jednej odbitce wielkości 15×10 cm). W albumie zmieści się ok. 8-12 zdjęć.

Z uwagi na styl albumu będzie on najbardziej odpowiedni na zdjęcia z uroczystości rodzinnych, romantycznych okazji i podróży albo na zdjęcia portretowe bliskich osób.

W trakcie zajęć będą zapewnione napoje (herbata, kawa) oraz słodki poczęstunek

Obrazek

Zajęcia są przewidziane dla osób powyżej 15 lat.

zapisy: warsztaty@scrap.com.pl

cena: 120 zł/ osobę (zapisy odbywają się na podstawie wpłaty zaliczki w wys. 60 zł)
ilość miejsc ograniczona

W czasie warsztatów jest możliwość zrobienia zakupów w kramiku Scrap.com.pl oraz odbioru zamówień złożonych przez Internet ze zniżką 10%.

Strefa czasowa: UTC + 1