...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest Wt maja 23, 2017 8:02 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 26, 2010 7:58 am 
expert
expert

tores- jeśli chodzi o klejenie to akurat mi cierpliwości brakuje :hahaha: używam introligatorskiego z dużą dziurą i wszystko raz dwa idzie, a z magicem bym się cackała 3 razy dłużej ;) już od ponad roku używam tylko introligatorskiego w ekonomicznych opakowaniach po 250g ;) ze cztery rocznie pewnie zużywam :lol: + kropki klejowe i taki w myszce do wstążeczek... i taśma dwustronna do wykładzin do przyklejania zdjęć :lol:

Blog

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 26, 2010 12:49 pm 
expert
expert

fejferek napisał(a):
jolagb- a widzisz, ja dziurawie nakrętką i mi za wolno leci, więc ten opis jest jak dla mnie bezuzyteczny ;P

zresztą takie rzeczy można w akademii umieścić, a nie w sklepie ;)

Fejfereku - jak sama nazwa wskazuje precyzyjna końcówka jest do robienia precyzyjnych rzeczy a nie do klejenia całych papierów :wink:

Gdybym trafiła na taką uwagę przy pierwszej tubce, to bym się bardzo cieszyła.
Z klejem to był tylko przykład.
Chodziło mi o to że to bardzo dobry pomysł i że tego typu uwagi są przydatne.
Wiele z nas po raz pierwszy zakupuje pewne artykuły i wszelkie podpowiedzi jak dobrze je wykorzystać są jak najbardziej na miejscu w sklepie i zasługują na pochwałę. :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 26, 2010 1:03 pm 
ZŁY glina
ZŁY glina

Zgadzam się, dla mnie informacja, że trzeba szpilka, była objawieniem. W ogóle jakoś opanowałam ten magic, już mi nie leci bez sensu, nie peka na zgieciach...

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 26, 2010 2:32 pm 
expert
expert

wiecie jak mówi to przysłowie- złej baletnicy...
ja tam nawet drobiazgi precyzyjne potrafię pokleić po swojemu ;)

Blog

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 01, 2010 7:07 pm 
specjalista
specjalista

fejferek napisał(a):
wiecie jak mówi to przysłowie- złej baletnicy...
ja tam nawet drobiazgi precyzyjne potrafię pokleić po swojemu ;)

podpisuje się pod wypowiedzią Kayli i Tores obiema rękami i myślę że takich "złych baletnic" jak ja co to trzeba łopatologicznie wytłumaczyć bądź oświecić to więcej jest i takie informacje na pewno nie są zbędne dla kogoś kto np zaczyna przygodę ze scrapbookingiem .
Nie każda z nas jest tak zdolna ...

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 01, 2010 7:25 pm 
scrapoholik
scrapoholik

najprostsze pomysły najtrudniej przychodzą do głowy, ja z magikiem na studiach makiety kleiłam, przez 5 lat, i na to nie wpadłam żeby użyć igły do przekłucia tubki... :shock: wpadłam natomiast na nabieranie kleju na igłe ;)
takie instrukcje pod produktami są jak najbardziej wskazane :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 9:45 am 
zakupy

Przy zamówieniu łączonym nie można wybrać płatności przy odbiorze. Wybrałam więc przelew i w uwagach wpisałam, że za pobraniem ma być.
I czy nie można by wyszukiwarki gdzieś podpiąć na wierzchu? Jest tylko na stronie głównej, a w poszczególnych działach już nie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 9:49 am 
expert
expert

O tak, z wyszukiwarką popieram! Zawsze dłużej muszę się naszukać 'szukaj' niż trwa wyszukiwanie konkretnego przedmiotu później ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 11:18 am 
expert
expert

Zuza napisał(a):
Przy zamówieniu łączonym nie można wybrać płatności przy odbiorze. Wybrałam więc przelew i w uwagach wpisałam, że za pobraniem ma być.

Chodzi o to, że jak jest zamówienie płatne przy odbiorze, to ponieważ nie czekam na wpłatę, to jest od razu realizowane, więc w 95% przypadków nie da się do niego nic dołożyć.
Być może w przyszłości opcję łączenia zamówień będzie można wybrać tylko w przypadku, gdy w sklepie jest złożone zamówienie i nie jest jeszcze realizowane, bo niestety klientki dość często korzystają z tej opcji niezgodnie z jej przeznaczeniem. Wtedy problem z wyborem płatności zniknie.

Cytuj:
I czy nie można by wyszukiwarki gdzieś podpiąć na wierzchu? Jest tylko na stronie głównej, a w poszczególnych działach już nie.

To dałoby się zrobić, ale jest dość trudne w realizacji w środku sezonu przedświątecznego :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 11:36 am 
zakupy

Poprzednie składałam wczoraj o 21 więc jest szansa, że jeszcze nie jest wysłane ;) ale rozumiem o co ci chodzi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 2:44 pm 
scrapoholik
scrapoholik

Endi, Endi lista zachcianek mi zniknela! I nie mogę dodać nic do nowej... :/ A wlasnie teraz jest mi najbardziej potrzebna bo urodziny tuz tuz.... :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 3:47 pm 
expert
expert

mucia napisał(a):
Endi, Endi lista zachcianek mi zniknela! I nie mogę dodać nic do nowej... :/ A wlasnie teraz jest mi najbardziej potrzebna bo urodziny tuz tuz.... :P

W takich wypadkach przyda się email do sklepu sklep@scrap.com.pl z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu email, który jest loginem do sklepu.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 11, 2010 9:36 pm 
scrapoholik
scrapoholik

dziekuje juz napisalam

dziekuje juz wszystko dziala :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2011 10:23 pm 
expert
expert

Przed chwilką weszłam do sklepu z zamiarem dokonania zakupów nowości. Wrzuciłam do koszyka kilka rzeczy, po czym przechodząc do zamówienia okazało się, że jedną z rzeczy (kluczową) właśnie ktoś mi sprzątnął sprzed nosa :( Czy nie powinno być tak, że skoro ja już coś dodałam do koszyka, to do momentu złożenia zamówienia mam to przyblokowane? Przyznam szczerze, że zniechęciło mnie to totalnie do reszty zakupów i zawiedziona opuściłam sklep.

Mój blog

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 19, 2011 10:33 pm 
expert
expert

Larte napisał(a):
Przed chwilką weszłam do sklepu z zamiarem dokonania zakupów nowości. Wrzuciłam do koszyka kilka rzeczy, po czym przechodząc do zamówienia okazało się, że jedną z rzeczy (kluczową) właśnie ktoś mi sprzątnął sprzed nosa :( Czy nie powinno być tak, że skoro ja już coś dodałam do koszyka, to do momentu złożenia zamówienia mam to przyblokowane? Przyznam szczerze, że zniechęciło mnie to totalnie do reszty zakupów i zawiedziona opuściłam sklep.

Twoja propozycja tylko tak fajnie wygląda - w rzeczywistości niczego nie dałoby się kupić, bo klienci blokowaliby sobie nawzajem produkty w koszykach, a ja niczego bym nie sprzedał. W zamian za to miałbym w sklepie mnóstwo zablokowanych przez koszyki produktów.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1