...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest Wt paź 17, 2017 10:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 1:55 pm 
scrapoholik
scrapoholik

I to jest bardzo przykre, ze sie nie zna kosztów wysylki, przed złożeniem zamówienia :(
Rozumiem, sila wyzsza.
Dziękuję za odpowiedz.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 3:27 pm 
expert
expert

malinka01 napisał(a):
I to jest bardzo przykre, ze sie nie zna kosztów wysylki, przed złożeniem zamówienia :(
Rozumiem, sila wyzsza.
Dziękuję za odpowiedz.

Koszty można na oko oszacować samemu:
- małe pudełko to 0,1kg, duże pudełko (na papiery) to 0,17kg a podwójne (papiery + coś wysokiego) to 0,26kg
- 10 papierów 30x30cm to 0,21kg (36 papierów mieści się do 1kg)
- dziurkacze i wykrojniki Sizzix są ciężkie, tusze i wykrojniki Spellbinders są lekkie

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2011 9:14 pm 
zorientowany
zorientowany

I ja " pobawilam sie " troche nowymi funkcjami :)
Wszystko extra :) Jedynie co mnie troszke denerwuje to to,ze :
mam zapelniona liste zachcianek i teraz jak kasuje jakis produkt to za kazdym razem wyskakuje komunikat Produkt został usunięty ze schowka. i przewija mi cala strone spowrotem do gory. :?

Jednak fajniejszy byl kwadracik z boku.Na spokojnie obejrzec sobie,pozaznaczac i skasowac.

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 22, 2011 3:33 pm 
expert
expert

monika10011 napisał(a):
I ja " pobawilam sie " troche nowymi funkcjami :)
Wszystko extra :) Jedynie co mnie troszke denerwuje to to,ze :
mam zapelniona liste zachcianek i teraz jak kasuje jakis produkt to za kazdym razem wyskakuje komunikat Produkt został usunięty ze schowka. i przewija mi cala strone spowrotem do gory. :?

Jednak fajniejszy byl kwadracik z boku.Na spokojnie obejrzec sobie,pozaznaczac i skasowac.

Czy mógłbym prosić o przetestowanie teraz?

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 22, 2011 5:31 pm 
zorientowany
zorientowany

I teraz juz jest super :D

Dziekuje !

Tytuł:
PostNapisane: So lut 11, 2012 8:07 am 
zorientowany
zorientowany

chciałabym móc płacić za zamówienie kartą kredytową (szybko, wygodnie), niestety system moneybookers wymaga uprzedniego wpłacenia na jakieś ich konto pieniędzy, co jest równoznaczne z płaceniem przelewem z własnego banku. czy nie ma możliwości powrotu do normalnego systemu typu payu?

Tytuł:
PostNapisane: So lut 11, 2012 10:28 am 
expert
expert

tsambika napisał(a):
chciałabym móc płacić za zamówienie kartą kredytową (szybko, wygodnie), niestety system moneybookers wymaga uprzedniego wpłacenia na jakieś ich konto pieniędzy, co jest równoznaczne z płaceniem przelewem z własnego banku. czy nie ma możliwości powrotu do normalnego systemu typu payu?

Z tego co wiem, to nie trzeba przelewać żadnych pieniędzy, jeśli chce się zapłacić kartą. Niestety nie ode mnie zależy, w jaki sposób są realizowane transakcje kartami - są one udostępniane przez system Przelewy24.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2012 10:53 am 
zorientowany
zorientowany

już wyjaśniam: normalnie w sklepie internetowym czy na allegro po prosru podaję numer karty, CVV, swoje dane i klikam. natomiast tutaj pojawił mi się komunikat, że transakcja nie może być zrealizowana dopóki nie zasilę konta. stało sie to już po zarejestrowaniu się w syatemie moneybookers. w rezultacie zamówienie (=wypełniony w sklepie koszyk) mi przepadło, bo w międzyczasie towar wykupiono.
wydaje mi się, ze w innych sklepach sa właśnie przelewy24 i wystarczą trzy klikniecia;), zeby zapłacić.
ja akurat tak mam, że gdybym chciała płacic przelewem, musialabym jechac do mkiosku, wpłacać ręcznie pieniądze i dopiero dokonywać przelewu, więc płacenie kartą jest bardzo dla mnie istotne.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 13, 2012 2:33 pm 
expert
expert

tsambika napisał(a):
wydaje mi się, ze w innych sklepach sa właśnie przelewy24 i wystarczą trzy klikniecia;), zeby zapłacić.

Jeśli mógłbym prosić o sprawdzenie, który sklep ma Przelewy24 i inaczej rozwiązane karty kredytowe, to bardzo by mi pomogło w rozmowie z nimi (przelewami24).

PostNapisane: So maja 12, 2012 7:41 pm 
scrapoholik
scrapoholik

Przyszedł mi do głowy taki pomysł, że byłoby fajnie gdyby na stronie sklepu istniało coś takiego jak archiwum produktów, które kiedyś były w sprzedaży np wg producentów, nazw kolekcji. Z tego co wiem, produkty jak sie skończą w sklepie to po prostu znikają. Ja mam czasem problem przy wyzwaniach odtworzyć które produkty gdzie kupowałam. Przeglądanie historii własnych zakupów trochę mnie przeraża bo lepiej nie widzieć podsumowania kosztów. Poza tym sporo rzeczy przywożę zawsze ze zlotu warszawskiego, byłam też w Poznaniu na targach grudniowych i nie ma po tych zakupach śladu na moim profilu klienta. A kupuje się wtedy w kilku sklepach co najmniej.

PostNapisane: So maja 12, 2012 8:54 pm 
expert
expert

Nie przerażaj się wielkością zakupów, bo robisz z nich naprawdę ładne rzeczy, zresztą nawet swoją pracą wygrałaś konkurs w naszym sklepie :)
Jeśli chodzi o archiwum produktów, to niestety nie pojawi się, dostęp do starych produktów jest możliwy tylko przez bezpośredni odnośnik (np. http://sklep.scrap.com.pl/arkusze-chipb ... -4280.html ) jeśli ktoś sobie go wcześniej zapisał, albo poprzez wyszukiwarkę (np. Google).

PostNapisane: So maja 12, 2012 9:04 pm 
scrapoholik
scrapoholik

Dziękuję za odpowiedź, pocieszenie (a propos kosztów), no a to,że ktoś jeszcze pamięta o moim scrapie nagrodzonym na zlocie jest bardzo miłe. Pozdrawiam serdecznie !

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa: UTC + 1