...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest Wt paź 17, 2017 10:23 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 28, 2011 8:13 pm 
expert
expert

Kasiula napisał(a):
Rozumiem, że nie doczekam się odpowiedzi czy taki stempel podlega reklamacji?!
Czy mój pierwszy mail w tej sprawie został uznany jako zgłoszenie reklamacji czy mam wysłać jeszcze raz oficjalną reklamację tych przedmiotów?

Odpowiedź wysłałem emailem, nie otrzymałem żadnego emaila więcej w tej sprawie.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 27, 2011 11:23 pm 
expert
expert

Poratujcie mnie drogie Klientki, co mogę odpisać na taki email...

Cytuj:
Witam!

W piątek 25.11.2011 otrzymałam zamówione papiery świąteczne na kartki - 3 szt. ( nr aukcji 1928291324)
Piszę dlatego bo nie jestem zadowolona z zamówionej przesyłki. Papiery nie są dobrej jakości
papier w czerwono-zielono kartkę ma zacieki a papier w czerwono- biała kratkę ma ślady po szklance i też zacieki
Na aukcji pisze Pani że to "profesjonalny papier, ma piękne nasycone kolory", nic nie jest wspomniane, że mogą być
zacieki na papierze. Czekam na Pani odpowiedź w przeciwnym wypadku będę musiała wystawić negatywny komentarz

Tytuł:
PostNapisane: N lis 27, 2011 11:25 pm 
scrapomaniak
scrapomaniak

Endi napisał(a):
Poratujcie mnie drogie klientki, co mogę odpisać na taki email...

Cytuj:
Witam!

W piątek 25.11.2011 otrzymałam zamówione papiery świąteczne na kartki - 3 szt. ( nr aukcji 1928291324)
Piszę dlatego bo nie jestem zadowolona z zamówionej przesyłki. Papiery nie są dobrej jakości
papier w czerwono-zielono kartkę ma zacieki a papier w czerwono- biała kratkę ma ślady po szklance i też zacieki
Na aukcji pisze Pani że to "profesjonalny papier, ma piękne nasycone kolory", nic nie jest wspomniane, że mogą być
zacieki na papierze. Czekam na Pani odpowiedź w przeciwnym wypadku będę musiała wystawić negatywny komentarz
[/quot]
Aj Endi współczuję. To jest śmiech. W tym momencie chyba nie pozostaje nic innego jak załagodzić sprawę wysyłając albo nowy zestaw albo jakiś gratis po prostu żeby opinii nie popsuła taka hiateryczka... No chyba że jeden negatyw nie robi ci roznicy no to mozesz sie awanturowac, prosic o zdjecia ale mysle ze nie warto...

http://scrappassion.pl/viewtopic.php?t=4603 - moja galeria :)

Dawniej jako Gosia79 dziś jako Reacheel ... :)

ZAPRASZAM DO ZABAWY!! :)
http://scrappassion.pl/viewt ... 011#565011

Tytuł:
PostNapisane: N lis 27, 2011 11:29 pm 
expert
expert

Reacheel napisał(a):
Aj Endi współczuję. To jest śmiech. W tym momencie chyba nie pozostaje nic innego jak załagodzić sprawę wysyłając albo nowy zestaw albo jakiś gratis po prostu żeby opinii nie popsuła taka hiateryczka... No chyba że jeden negatyw nie robi ci roznicy no to mozesz sie awanturowac, prosic o zdjecia ale mysle ze nie warto...

Jakie zdjęcia? Ja doskonale wiem, że tam są zacieki i ślady po szklance - przecież one są wydrukowane na każdym egzemplarzu papieru. Życia i szklanek by mi nie wystarczyło na opultanie ręcznie każdego papieru jaki sprzedaję :)

Tytuł:
PostNapisane: N lis 27, 2011 11:32 pm 
scrapomaniak
scrapomaniak

Endi napisał(a):
Reacheel napisał(a):

Jakie zdjęcia? Ja doskonale wiem, że tam są zacieki i ślady po szklance - przecież one są wydrukowane na każdym egzemplarzu papieru. Życia i szklanek by mi nie wystarczyło na opultanie ręcznie każdego papieru jaki sprzedaję :)

Aaa bo to te papieki!! :) No to moze sprobuj pokojowo ze po prostu tak wyglada ten papier i...

http://scrappassion.pl/viewtopic.php?t=4603 - moja galeria :)

Dawniej jako Gosia79 dziś jako Reacheel ... :)

ZAPRASZAM DO ZABAWY!! :)
http://scrappassion.pl/viewt ... 011#565011

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 28, 2011 6:12 pm 
scrapoholik
scrapoholik

Właśnie sprawdziłam swoje od Was papierki... Oj... I ja mam takie zacieki i ślady po szklance... Chyba też zgłoszę reklamację :D Hihi ;) Nie no żartuję !! Nawet tego nie zauważyłam prawdę mówiąc :D Helloł przecież wszystko widoczne jest na zdjęciach :) Ludzie mają pomysły :) Powodzenia i życzę duużo cierpliwości :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 28, 2011 6:28 pm 
expert
expert

Hm....
Musisz wytłumaczyć jak krowie na łące, że papiery takie są. Zaproponuj pani powiększenie zdjęcia papierów w sklepie. SKieruj ją na strony, gdzie są kartki zrobione z tych papierów i widać ślady po szklance i zacieki.
Zawsze możesz odpowiedzieć na negatyw, lub skierowac sprawę do allegro z prośbą o usunięcie komentarza.
Powodzenia pożyczam - będzie Ci potrzebne :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 29, 2011 8:57 pm 
expert
expert

klient na allegro jest dość specyficzny - szczególnie ten scrapbookingowy :) odesłałabym do zamieszczonych zdjęć...

Mój kolorowAnkowy blog * Moja galeria

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2011 8:26 am 
expert
expert

a ja napisałabym, ze to specjalnie jest zrobiony taki efekt.. :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2011 7:20 pm 
expert
expert

A ja zmienię temat - biały tusz zostawił mi tłuste plamy na papierze :( Wygląda to bardzo niechlujnie. Czy Wy też tak macie? Jak się tego pozbyć?

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2011 10:18 pm 
expert
expert

mrufka napisał(a):
A ja zmienię temat - biały tusz zostawił mi tłuste plamy na papierze :( Wygląda to bardzo niechlujnie. Czy Wy też tak macie? Jak się tego pozbyć?

a co robiłaś z tym tuszem? ciężko doradzić, bo nie wiadomo co się stało i powiedz jaki papier, bo w tym też może tkwić problem

ja do tej pory odbijałam stemple np. napis zaproszenie albo stempel koronkę na papierze Victoriana i nie miałam takiego problemu

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 01, 2011 4:35 pm 
expert
expert

Odbijałam stemple na szarym papierze. Super widoczne mi wyszły.
Kiedyś też mi się tak ze złotym tuszem zrobiło na wizytówkowym :( I w dodatku ze złotego szybko odpadł brokat.

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 02, 2011 8:57 pm 
expert
expert

Co do białego, to niestety nie wiem, nie zdarzyło mi się tak nigdy ale jeśli chodzi o szary papier, to zdarzyło mi się kupić papier znacznie "wymacany" przez klienta, na pierwszy rzut oka nie widać ale może to jest przyczyna? Może mogłabyś wkleić fotkę jak te plamy wyglądają? Jeśli chodzi o złoty - ja swoje tusze trzymam zamknięte [pojedynczo] dodatkowo w woreczku strunowym - wtedy jest spora szansa, że wysychają wolniej [a jak każdy tusz, wysychają po prostu] i będą odbijały właściwie oraz nic po odbiciu nie odpadnie :)

Brises koloruje...

Tytuł:
PostNapisane: N gru 04, 2011 4:51 pm 
expert
expert

Ja odbiłam dziś białym tuszem mikołaja na brązowym kartonie Cansona i efekt jest znakomity. Brises ma rację na pewno zależy to od papieru.

http://www.monikajacka.blogspot.com/

ciągle maluje co widać w mojej galerii:)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2012 1:09 am 
expert
expert

muszę przyznać, że trochę bałam się pomarańczowego koloru tuszu LM, ale w praktyce okazał się pięknym odcieniem i idealnie pasuje mi na świąteczne kartki - na przykładzie z napisem również LM dopasowanym do wykrojnika

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1