...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest Wt paź 17, 2017 10:19 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 10:27 am 
expert
expert

Już w sprzedaży jest pierwszy kit Scrap.com.pl - podróże małe i duże.
Obrazek

O szczegółach można przeczytać tutaj: http://inspiracje.scrap.com.pl/2010/08/31/podrze-male-i-duze-pierwszy-ekskluzywny-zestaw-scrap-com-pl/
a kupić można tutaj: http://sklep.scrap.com.pl/podroze-male-duze-eksluzywny-zestaw-p-3542.html

Jestem ciekaw opinii o kicie zarówno tych, którzy kupili zestaw jak i tych, którzy go nie kupili (i dlaczego nie :) )

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 10:36 am 
scrapomaniak
scrapomaniak

to ja zacznę:) zestaw robi wrażenie i naprawdę chciało by się go mieć - i niech czeka na swój czas jednak jak dla mnie temat jest dość wąski żeby wywalić kasę z góry i pozostawić na półce .. nie przewiduję w najbliższym czasie albumu z podróży czy wyprawy a skrapuję głównie zdjęcia mojej córy więc kolorystyka nie za bardzo do innych prac.. choć gdybym miała syna to może stworzyłabym album o "przygodzie" która się rozpoczęła w momencie jego narodzenia. \cena fantastyczna ale dla osoby która akurat planuje zakupy a nie tak jak ja aktualnie bez kasy:)
pomysł świetny na tak bogaty zestaw i gratuluję pomysłu, mam nadzieje że się sprawdzi

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 12:30 pm 
expert
expert

Już wspomniałam w innym wątku - fajnie, że podana jest wartość. Widać, że zestaw jest porządny, solidny - a nie jak to bywa - kilka fajnych rzeczy i "zapychacze" (jak to w myślach nazywam).
Nie kupię, bo akurat "nie mój klimat". Odrębna sprawa, że mam kryzys finansowy. Z doświadczenia wiem, że czasem, mimo kryzysu "muszę, bo się uduszę" ;))))) Tym razem na szczęście jakoś oddycham ;).
Generalnie - fajny pomysł, doceniam, że idziecie własną drogą także w sprawie zestawów. Z uwagą będę obserwowała kolejne.

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 12:40 pm 
expert
expert

Jak dla mnie cena jest zaporowa, i podniecanie się że to jakieś najnowsze kolekcje nie pokona tej zapory....
Widocznie aż taki snob ze mnie jeszcze nie jest :)
Ale zapewne znajda się chętne dziewczyny :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 12:44 pm 
expert
expert

Dla mnie zestaw jest ZA.
Za duży, za gażdżeciarski, za drogi ;) (chociaż tańszy niż detalicznie)
Połowy tych rzeczy detalicznie bym nie kupiła, bo mi po prostu się nie podobają, więc i zestaw mnie nie kusi. Chociaż znając Wasz asortyment i umiejętności "kuszenia" klienta kiedyś jakiś zestaw mi przypadnie pewnie do gustu.

Pomysł jest godny pochwały i kontynuacji moim zdaniem. Chociaż za mniejsze zestawy bym się nie obraziła :P

[you] zobacz moją najnowszą pracę,wycinankowe inspiracje.

---
Blog!
---
XXIII edycja-letnia--> Wrócił! :)
Wędrowna edycja wakacyjna--> mag349, joa, Dorota G., Cookie89, PatiS, pyzaczu, vairatka, pestb, GosiaK, twiglet, mocca22, mrude, Milqin, w domku!
XXV edycja-lipcowa-->songaja, Chimera, Asia.P, annamaria323, samara84, Nesse, hipcia, Tores, mag349, w domku!

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 1:00 pm 
expert
expert

dla mnie za drogi:(
szkoda,bo ogromnie mi się podoba
może moglibyście robić 2 wersje kitu
ma bogato-droższy
i dla ubozszych-tańszy :wink:

POMÓŻ MARYSI!!
http://ciborka.blox.pl/html/1310721,262 ... tml?612457

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 2:15 pm 
specjalista
specjalista

zestawu nie kupię bo
- cena zbyt ekskluzywna jak na moje możliwości
- klimat i kolorystyka "nie moja"
- nie zrobił na mnie wrażenia typu " aaaaa ... muszę go mieć " ;)
To tylko moja subiektywna opinia ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 3:39 pm 
scrapoholik
scrapoholik

Temat bardzo mi sie spodobał, bo od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł na wielki album o podróżach rodzinnych , tych sprzed lat i całkiem "świeżych", dużych i małych, dalekich i bliskich. Nawet sprezd kilkudziesięciu lat. I chomikuję przeróżne papiery i przydasie w kategorii "travel". Większość produktów oferowanych w zestawie wyszukałam w necie w sklepach zagranicznych, aby zobaczyć dokładniej jak wyglądają arkusze, naklejki etc. A dzięki temu,że zostały podane nazwy kolekcji było to całkiem proste.
I nie można tych produktów kupić detalicznie w żadnym sklepie u nas (przynajmniej według mojej wiedzy).
Póki co, czekam na dostawę... i mam nadzieję,że nie będę rozczarowana.

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 7:20 pm 
expert
expert

Zestaw zapowiada się "obiecująco" dopasowane elementy, kolory, gadżety i sporo miejsca na indywidualne zastosowanie - cena nie do przejścia jak dla mnie (choć pewnie taka jego wartość). Gdybym miała taka sumę - zainwestowałabym w stemple albo dziurkacz (mało zużywalne elementy 8) )

Ostatnio edytowano Cz wrz 02, 2010 7:21 pm przez malGoska, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 7:20 pm 
expert
expert

Zestaw świetny, nawet chciałam się na niego skusić, bo jest jedna wycieczka do oprawienia, ale niestety w portfelu pustki.
Sam pomysł na robienie zestawów ciekawy - zwłaszcza, że faktycznie znajdują się tu ciekawe rzeczy.

A odnośnie "Podróży.." mam pytanie o stempelki, które są w zestawie - czy będzie można liczyć na nie jako samodzielne w sklepie poza zestawem?

Zakurzona galeryjka forumowa

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 03, 2010 1:48 pm 
specjalista
specjalista

Z zasady nie kupuję zestawów- zawsze znajdą się w nich rzeczy, które mi się nie podobają i z których nie zrobię użytku, a więc szkoda mi na to kasy- wolę wydać ją na coś wymarzonego, upatrzonego. Tym bardziej, że tutaj wchodzi w grę niemała sumka... ale na pewno znajdę się chętne i będą zadowolone:-)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 16, 2010 8:39 pm 
scrapoholik
scrapoholik

Jestem zadowolona z zakupionego zestawu, chociaż nie popadam w jakąś wielką euforię (zwłaszcza widząc stan konta ..). Oczywiście,że nie wszystkie produkty kupiłabym, gdyby sprzedawano je luzem, ale wiedziałam o tym decydując się na zestaw. Bardzo się cieszę z różnego rodzaju dodatków , których nie można było inaczej u nas kupić. No i cudowne są papiery Teresy Collins oraz ten w walizki z Little Yellow Bicycle.

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 8:03 pm 
zorientowany
zorientowany

To może jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze :wink: Na początku bardzo się ucieszyłam widząc, że przygotowaliście zestaw podróżny, ale tak jak większość dziewczyn muszę powiedzieć, że jak dla mnie cena nie do przeskoczenia. Wolałabym zainwestować taką kasę w coś co sama wybiorę, bo nie wszystko w zestawie mnie rzuciło na kolana.

Poza tym od czasu kiedy odkryłam Lemonade, mam fiksację na polskie napisy i w sumie chętnie widziałabym w następnych zestawach jakieś właśnie polskie elementy. Chyba, że zestaw byłby w stylu vintage/shabby chic to bym przeżyła cenę i mogłyby być angielskie napisy stempelkowe, czy rubonsowe :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 23, 2010 1:04 am 
specjalista
specjalista

A ja muszę powiedzieć, że cieszę się że się skusiłam :) Pierwszy albumik już oscrapowany czeka na fotki i drobne wykończenie. Z pewnością będzie z tego zestawu jeszcze jeden album i cuś zostanie :). Baaaaardzo dużym plusem jest to że zakochałam się w ćwiekach materiałowych LATARNIOWYCH których sama z siebie nigdy bym nie kupiła :oops: Masa cudnych dodatków i świetnej jakości papiery. Koszt spory ale opłaciło się :lol: Jedynie wstążeczki okazały się zbędne :roll:

Moj blog

Strefa czasowa: UTC + 1