...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest Wt maja 23, 2017 8:02 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 30, 2014 3:31 pm 
expert
expert

Zapraszamy na spotkania z nami w 2014

Na fanpage sklepu na facebooku wrzuciliśmy fotorelację z pierwszego naszego tegorocznego wyjazdu, na niezwykłe i wyjątkowe Targi CreativeWorld we Frankfurcie nam Menem.

Na razie wrzucamy kalendarium na pierwsze pół roku. Oczywiście będziemy uzupełniać jeżeli pojawią się jeszcze jakieś imprezy. Na każdym wydarzeniu można odbierać zamówienia z odbiorem osobistym, ale o szczegółach imprez będziemy informować w osobnych postach. By być najbardziej na bieżąco polecamy zapisać się na sklepowy newsletter :-) (na stronie http://sklep.scrap.com.pl/ w prawym pasku bocznym)

20.marca godz.17:00 - Tarnowskie Góry - Wernisaż Wystawy "Zaprawianie wspomnień"
29. marca - Łodź - Skrapowisko
6. kwietnia - Chorzów - Jarmark Rzeczy Ładnych
26.kwietnia - Kraków - Wiosna Craftowa
26. kwietnia - Zabrze - BookFest
10.maja - KATOWICE - Papiorzany Comber!!!
7.czerwca - Warszawa - Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy
8.czerwca - Chorzów - Jarmark Aktywności Twórczej
4-5.lipca - Wrocław - Dolnośląskie Letnie Warsztaty Craftowe

Oczywiście między czasie odbywają się warsztaty, które prowadzi nasza niezwykle zdolna projektantka Latarnia Morska. Serdecznie zapraszamy do udziału i śledzenia informacji :-)

Mój kolorowAnkowy blog * Moja galeria

PostNapisane: Wt mar 25, 2014 9:29 am 
expert
expert

No to ruszamy! :-)

Już w najbliższą sobotę widzimy się w Łodzi na Skrapowisku!

Obrazek

godz. 10-17
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33
ul. Lermontowa 7 Łódź

strona organizatorów:
http://skrapowisko.blogspot.com/

Jak zwykle mamy dla Was rabat 10% za zamówienia z odbiorem osobistym, należy je złożyć i opłacić do czwartku 27 marca.

Obrazek

Odbiło mi! Zamurowało mnie! O 15:00 Zapraszamy na pokaz wraz z możliwością testowania masek, stempli, narzędzia do tuszowania, który poprowadzi Ania - Lewa Rączka (czyli ja;-) )

Pokażemy jak wytłoczyć papier przy pomocy maski/szablonu na maszynce. Każdy uczestnik pokazu będzie mógł wygnieść i wytuszować swój murek. Będziemy także odbijać stempel mak z użyciem markerów wodnych. Każdy uczestnik pokazu będzie mógł odbić i kolorować stempel w ten sposób. Zapraszamy wszystkich do testowania nowych produktów w czasie pokazu.

Obrazek

PostNapisane: Pn mar 31, 2014 6:11 pm 
expert
expert

Już w niedzielę 6 kwietnia spotkamy się ponownie w Chorzowie na Jarmarku Rzeczy Ładnych. Na naszym stoisku jak zwykle znajdziecie prace wykonane przez Nasze Złote Rączki jak i Wielkanocne materiały do rękodzieła.

Obrazek

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień z odbiorem osobistym, wszystkie premiujemy rabatem 10%

Obrazek

PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 10:13 am 
expert
expert

Zapraszam do oglądania fotorelacji z pierwszego w tym roku zlotu z naszym udziałem, było to doroczne SKRAPOWISKO w Łodzi.

Fotorelacja sklepu

Fotorelacja z pokazu

Obrazek

PostNapisane: Pn kwi 14, 2014 8:20 pm 
początkujący
początkujący

Kiedy będzie możliwość skorzystania z 10% rabatu na zakupy z odbiorem osobistym podczas Krakowskiej wiosny craftowej?
Na razie koszyk daje możliwość rabatu tylko z odbiorem w Bielsku-Białej.

PostNapisane: Pn kwi 14, 2014 9:51 pm 
expert
expert

Agentka napisał(a):
Kiedy będzie możliwość skorzystania z 10% rabatu na zakupy z odbiorem osobistym podczas Krakowskiej wiosny craftowej?
Na razie koszyk daje możliwość rabatu tylko z odbiorem w Bielsku-Białej.

Opcja odbioru osobistego będzie włączona nie wcześniej niż 10 dni przed imprezą.

mój poprzedni nick forumowy to "ciasteczko"
galeria forumowa - realki * galeria forumowa - digitalki * galeria forumowa nie-skrapki

PostNapisane: Wt kwi 15, 2014 6:52 am 
początkujący
początkujący

Ok :)
Dziękuję za info!

PostNapisane: Cz kwi 24, 2014 11:35 pm 
expert
expert

Już w najbliższą sobotę, 26 kwietnia, po raz pierwszy będziemy na dwóch imprezach równocześnie! :-) W Zabrzu i Krakowie.

W galerii Zabrze odbywa się BookFest na którym będzie można zakupić również gotowe prace wykonane przez nasze projektantki.

Fanpage wydarzenia BookFest na Facebooku.

a w Krakowie zagości wiosna Craftowa, czyli wydarzenie z warsztatami, plotkami i zakupami :-)

Blog Krakowskiej wiosny Craftowej.

Obrazek

PostNapisane: Wt kwi 29, 2014 10:14 am 
expert
expert

Intensywny weekend Zabrze-Kraków za nami. Stoisko w Zabrzu prowadziłam sama i przyznam szczerze, że nie za dużo miałam czasu na robienie zdjęć. Impreza w Zabrzu nosiła nazwę BookFest i zrobiłam właściwie jedno zdjęcie ze stoiska tłumaczące co scrapbooking ma wspólnego z książkami ;-) Impreza odbyła się po raz pierwszy, ale już wiadomo, że odbywać się będzie cyklicznie. Na razie nie wiadomo jak często.

Obrazek

PostNapisane: Wt kwi 29, 2014 11:09 am 
expert
expert

10 Maja 2014!

To jest data, która wprowadza nas w ekscytację i wiąże się z dreszczykiem emocji :-) Po raz pierwszy zlot fanów scrapbookingu odbywa się w Katowicach! My jesteśmy z Katowic, więc bardzo nas cieszy to wydarzenie. Zapowiada się niesamowicie ciekawie. Kibicujemy organizatorom!

Blog organizatorów:
http://slaski-zlot.blogspot.com/

Obrazek

Odbędzie się 8 płatnych warsztatów dla dorosłych i jeden dla dzieci, 4 darmowe pokazy, 5 konkursów z nagrodami, przyjedzie 17 sklepów scrapbookingowych! Mamy nadzieję, że te statystyki zachęciły Was do zarezerwowania sobie tego terminu w kalendarzu na spędzenie go na Papiorzanym Combrze.

Oczywiście w sklepie Scrap.com.pl, jak zawsze, można złożyć zamówienia z odbiorem osobistym. Każde takie zamówienie premiujemy 10% rabatem. Wystarczy przy składaniu zamówienia wybrać odpowiednią opcję odbioru a rabat naliczy się sam.

Obrazek

A teraz informacja konkretnie co my robimy dla Was.
Agnieszka, forumowa Latarnia a nasza Złota Rączka poprowadzi płatne warsztaty. Warsztat mixed-media nawiedzony domek jest stworzony specjalnie na ten zlot!

Obrazek

A ja, czyli Lewa Rączka poprowadzę darmowy pokaz make&take, czyli każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wyznaczonym czasie.

Obrazek

Robota na opak to pokaz w czasie, którego zrobimy 3 rzeczy w sposób inny niż zwykle.
Będziemy wygniatać papier na maszynce przy pomocy maski/szablonu zamiast folderu do embossingu, będziemy odbijać stemple przy pomocy markerów wodnych zamiast tuszów oraz absolutna nowość, będziemy psikać przy pomocy Spritzera Distress i markerów wodnych zamiast mgiełek. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wyznaczonym na pokaz czasie.

No to mam nadzieję do zobaczenia :-)

Grafiki dzięki uprzejmości Viol.

PostNapisane: Śr maja 14, 2014 7:49 am 
expert
expert

Bardzo wszystkim dziękujemy za niesamowity Zlot w Katowicach. To był popis organizatorek: Oli, Eli i Viol - wielkie podziękowania dla nich za to co zrobiły, za świetną atmosferę, którą stworzyły, wszelkie atrakcje. Po prostu wszystko!

Poza stoiskiem Scrap.com.pl odbył się również darmowy pokaz, który poprowadziłam. To był pierwszy mój pokaz z takimi tłumami - było to bardzo miłe :-)

Tutaj możecie podejrzeć kilka zdjęć ze zlotu -> KLIK

Podczas zlotu odbył się również wyjątkowy i jednorazowy warsztat Agnieszki, forumowej Latarni pt. Nawiedzony Domek

Tutaj możecie podejrzeć kilka zdjęć z warsztatów -> KLIK

PostNapisane: Śr maja 14, 2014 8:14 am 
expert
expert

Kolejnymi wydarzeniami z naszym udziałem jest Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy w Warszawie 7 czerwca oraz Jarmark Aktywności Twórczej w Chorzowie 8 czerwca.

Przed każdą imprezą można złożyć zamówienia z odbiorem osobistym a każde zamówienie premiujemy 10% rabatem. Nie trzeba wpisywać kodów, wystarczy wybrać odpowiednią opcję a rabat naliczy się sam. Opcję takich zamówień włączamy około 10 dni przed danym wydarzeniem.

Na każdym wydarzeniu mamy dla Was darmowe pokazy na których będziecie mogli testować nasze produkty! Poprowadzę je specjalnie dla Was w Warszawie i Chorzowie. Będą też inne atrakcje, ale o nich lada dzień.

Strona organizatorów zlotu w Warszawie
http://zlotwarszawa.blogspot.com/

Obrazek

Strona organizatorów Jarmarku w Chorzowie
http://www.rzeczy-ladne.eu/

Obrazek

PostNapisane: Wt maja 27, 2014 5:47 pm 
expert
expert

Zapraszamy do składania zamówień z odbiorem osobistym na Zlocie w Warszawie 7 czerwca oraz na Jarmarku Aktywności Twórczej w Chorzowie. Zamówienia premiujemy 10% rabatem. Jak zawsze zachęcamy do wyboru tej opcji przesyłki, bo to jedyna gwarancja zakupu wypatrzonych w sklepie towarów. Nie jesteśmy niestety w stanie spakować całego magazynu :-)

Nie trzeba wpisywać żadnych kodów, rabat nalicza się sam po wyborze odpowiedniej opcji przesyłki.

Obrazek

Obrazek

A w następnych postach o górze atrakcji, które szykujemy na te dwa wydarzenia :-)

PostNapisane: Śr lip 09, 2014 10:26 am 
expert
expert

Wróciliśmy z DWLC i zamykamy pierwsze wyjazdowe półrocze.

Na razie skrótowo przedstawiam jak wygląda terminarz na drugie półrocze. Zapewne wypełni się bardziej, ale jest jeszcze sporo czasu by o tym informować. Za jakiś czas dodam też szczegóły od organizatorów (godziny itp.) - póki co można już sobie rezerwować terminy :-)

27 września - Poznań - Ogólnopolskie Craft Party
5 października - Chorzów - Jarmark Aktywności Twórczej
14-16 Listopada - Wrocław - IV DJWC (jeszcze nie wiemy, które dni)
5-7 Grudzień - Poznań - Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
14 grudnia - Chorzów - Jarmark Rzeczy Ładnych

W Poznaniu na Craft Patry projektantka sklepu Agnieszka Posłuszny znana z forum jako Latarnia poprowadzi warsztaty. Jest to nie lada gratka, że w tym regionie :-) Ruszyły już zapisy. Na stronie organizatorów znajdziecie szczegóły: http://ogolnopolskiecraftparty.blogspot.com/p/warsztaty.html

Obrazek

PostNapisane: Śr wrz 24, 2014 12:04 am 
expert
expert

no to ruszamy na jesień! :-)

dla przypomnienia, trochę powiększony rozkład jazdy

stoisko sklepowe:

27.09 - Poznań - Ogólnopolskie Craft Party

05.10 - Chorzów - Jarmark Aktywności Twórczej

25.10 - Kraków - Craftshow

14,15.11 - Wrocław - IV DJWC

21,22,23.11 - Katowice - Targi Książki

5,6,7.12 - Poznań - Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artstycznych

14.12 - Chorzów - Jarmark Rzeczy Ładnych

warsztaty:

27.09 - Poznań - mixed-media Nokturn

23.10 - Bielsko - kartki świąteczne

14.11 - Wrocław - techniki postarzania

15.11 - Wrocław - albumik w pudełku

22. 11 - Katowice - album zegar

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1