...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest So lis 18, 2017 4:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 11:46 pm 
specjalista
specjalista

Wiecie,a ja myślę że właśnie pudełko jest tu najważniejsze.I osobiście nieważne byłoby dla mnie dostać pudełko nawet nie do końca w moim guście gdybym widziała ile pracy i szczerych chęci ktoś poświęcił na jego ozdobienie a to przecież widać.A zawartość to nie sztuka włożyć przydaśki choćby nie wiem jakie wartościowe być miały :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 11:58 pm 
expert
expert

fionella30 napisał(a):
Wiecie,a ja myślę że właśnie pudełko jest tu najważniejsze.I osobiście nieważne byłoby dla mnie dostać pudełko nawet nie do końca w moim guście gdybym widziała ile pracy i szczerych chęci ktoś poświęcił na jego ozdobienie a to przecież widać.A zawartość to nie sztuka włożyć przydaśki choćby nie wiem jakie wartościowe być miały :roll:

właśnie o tym dziewczyny pisały.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 7:48 am 
specjalista
specjalista

Czy to znaczy,że ja swojej opinii nie mogłam napisać? :roll:
Dryszko,z całym szacunkiem ale nie zawsze są tylko "brawa,pochwały i poklepywanie po plecach". A myślę,że im więcej osób się wypowie tym lepiej.Lepsza konstruktywna krytyka niż "nabranie wody w usta"-tak mnie się przynajmniej wydaje? :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 8:43 am 
początkujący
początkujący

Przyznaję się... Nie ozdobiłam scrapowo mojego "pudełka". W dodatku nie mogłam zostać na wymianie a o zaopiekowanie się moim "pudełkiem" poprosiłam Siostry. I szczerze miałam nadzieję, że wezmą to moje ze sobą, że wnętrze przyda im się na zajęciach z dzieciakami. Siostry zadecydowały inaczej i moja tuba poszła w ruch.

W razie czego przyjmę reklamację.

Opis pudełka:
- tuba,
- owinięta papierem pakowym w niebiesko-szarą kratkę(ile się tej kolorystyki naszukałam to moje...)
- przewiązana zieloną wstążką z organzy z motywem białych kwiatuszków,
- biała przewieszka z kolorowym kwiatkiem i vintag'owym ćwiekiem.
Zawartość:
- kilka zwiniętych w rulon papierów,
- saszetka z "gotowcem"(bransoletka) i kremowe kwiatki(bez drucików, bo nigdy bym ich nie włożyła do saszetki a saszetki do tuby...)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 9:33 am 
expert
expert

fionella30 napisał(a):
Czy to znaczy,że ja swojej opinii nie mogłam napisać? :roll:
Dryszko,z całym szacunkiem ale nie zawsze są tylko "brawa,pochwały i poklepywanie po plecach". A myślę,że im więcej osób się wypowie tym lepiej.Lepsza konstruktywna krytyka niż "nabranie wody w usta"-tak mnie się przynajmniej wydaje? :roll:

nie pisałam tego dlatego, że krytyka jest zabroniona! pewnie, że takie uwagi są bardzo przydatne ale pisane przez parę stron o tym samym, w dodatku o czymś, co już wiemy i np. marudzenie na to, ze zlot był rozbity na salki - co się stało nie z naszej winy - nie jest fajne.
to tak jakby ktoś Ci marudził przez tydzień, ze masz zawirusowany komputer i tłumaczył (tyle samo czasu), że powinnaś zainstalować lepszego antywirusa ew. coś jeszcze. przecież sama byś na to od razu wpadła, niezależnie od iluśtam uwag innych osób...
tak samo my wiemy, że w przyszłym roku nie można ufać nowym ludziom itd i pudełka będą pilnowane. z tym, że nie da się zrobić wyników poza warsztatami też dużo osób nie wiedziało.
poprawimy tez parę innych rzeczy, np. postaramy się o miejsce na bezpieczne zostawienie rzeczy np. bluz, kurtek, toreb z podróży. w tym roku chciałyśmy ale się NIE DAŁO. przykro nam.
pudło na przydasie do oddania też pewnie wróci, skoro w tym roku ktoś uznał, ze jest potrzebne. szkoda, ze na ławce obok scrapów.
jeśli macie jeszcze jakieś uwagi - o których nie wiemy - chętnie przeczytamy. ale naprawdę - raz wystarczy. nie potrzebujemy tysiąca podpisów, żeby uznać, że coś jest ważne.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 9:51 am 
expert
expert

jeżeli mogę dodać konstruktywne uwagi co do zlotu - dla mnie ważnym elementem były warsztaty; mieszkam w Trójmieście, zakupy mogę sobie zrobić w necie, ale trudno mi jechać na warsztat na drugi koniec Polski, szczególnie, że koszty podróży przeważnie przewyższają dwu albo nawet trzykrotnie koszty warsztatu; tym razem mogłam połączyć kilka rzeczy na raz, więc zmobilizowałam się do wyjazdu :) w końcu byłam na wymarzonym warsztacie Fin, a skoro już byłam na miejscu ,zdecydowałam się też na warsztaty Karoli

a to co bym zmieniła w przyszłym roku - to może to, aby te warsztaty nie były takie "mini"; każda z prowadzących zestresowana była pośpiechem, uczestniczki zresztą też - ja wiem, że na pewno były organizacyjne przyczyny ku temu, ale może w przyszłym roku dałoby się rozszerzyć ten punkt programu? więcej ciekawych warsztatów o różnym stopniu zaawansowania, w pełnym wymiarze?

moja galeria na forum http://scrappassion.pl/temat-vt3848.html
-

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 10:00 am 
początkujący
początkujący

A może by tak wrócić do tematu wątku, czyli do pudełek?? Myślę, że tu http://scrappassion.mojeforum.net/viewforum.php?f=86 jest miejsce na pochwały i krytykę i propozycje i co tylko zechcemy.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 10:10 am 
zorientowany
zorientowany

To był mój pierwszy zlot, ale już wiem, że na pewno nie ostatni! :)

Była to też moja pierwsza wymiana pudełkowa, dlatego...

Chciałabym podziękować za pudełeczko - niestety nie wiem komu! (pudełeczko zrobione z kwiatowej tapety, obwiązanie zieloną wstążką i z opalanym kwiatkiem na górze :)

Ze swojej strony chciałabym się podzielić moimi wskazówkami i propozycjami na przyszły raz. Jeśli się przydadzą - to bardzo fajnie.

1. W momencie oddawania pudełka, każda osoba powinna dostać jakieś "potwierdzenie". Może to być np. skrawek papieru z konkretną pieczątką, bilecik - cokolwiek mało kosztownego, a zarazem charakterystycznego. Później takie "potwierdzenie" upoważniałoby do wylosowania pudełka dla siebie. Niestety, słyszałam o sytuacji, o której mówiły i pisały Dziewczyny - kiedy losować chciały osoby, które pudełka nie oddały. Takie "potwierdzenie" (na zasadzie numerka w szatni ;) ) na pewno uchroniłoby przed wieloma przykrościami.

2. Uważam, że podpisanie pudełka powinno być obowiązkowe. Nie będąc anonimowym, myślę, że ludzie bardziej by się starali co włożyć do środka. Ale co ważniejsze, wiedzielibyśmy komu podziękować! Co jest na pewno bardzo przyjemne :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 10:14 am 
DOBRY glina
DOBRY glina

Dryszko - wiadomo, że słuchając/czytając trzydziesty raz tę samą uwagę krytyczną można mieć dosyć, ale - dużo osób chce się wypowiedzieć po prostu, taka jest natura forum, no i nie można im tego zabronić "bo już ktoś inny o tym wspomniał i wiemy" :) Po prostu taki jest świat :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 10:19 am 
expert
expert

tak,zgadzam się z Frou a poza tym taki bilecik z pieczątką można wciepnąć na robionego pozlotowego skrapa :D

Mam klikany spis treści

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 10:35 am 
początkujący
początkujący

dziewczyny tak sobie teraz pomyślałam, że może do pudełka wystarczy wkładać ATC w temacie zlotu, które można kolekcjonować zamiast przydasi

Dodane po 5 minutach:

FrouVagant napisał(a):
To był mój pierwszy zlot, ale już wiem, że na pewno nie ostatni! :)

Była to też moja pierwsza wymiana pudełkowa, dlatego...

Chciałabym podziękować za pudełeczko - niestety nie wiem komu! (pudełeczko zrobione z kwiatowej tapety, obwiązanie zieloną wstążką i z opalanym kwiatkiem na górze :)

Ze swojej strony chciałabym się podzielić moimi wskazówkami i propozycjami na przyszły raz. Jeśli się przydadzą - to bardzo fajnie.

1. W momencie oddawania pudełka, każda osoba powinna dostać jakieś "potwierdzenie". Może to być np. skrawek papieru z konkretną pieczątką, bilecik - cokolwiek mało kosztownego, a zarazem charakterystycznego. Później takie "potwierdzenie" upoważniałoby do wylosowania pudełka dla siebie. Niestety, słyszałam o sytuacji, o której mówiły i pisały Dziewczyny - kiedy losować chciały osoby, które pudełka nie oddały. Takie "potwierdzenie" (na zasadzie numerka w szatni ;) ) na pewno uchroniłoby przed wieloma przykrościami.

2. Uważam, że podpisanie pudełka powinno być obowiązkowe. Nie będąc anonimowym, myślę, że ludzie bardziej by się starali co włożyć do środka. Ale co ważniejsze, wiedzielibyśmy komu podziękować! Co jest na pewno bardzo przyjemne :)

może warto też robić zdjęcia oddawanym pudełkom z informacją, że będą umieszczane na blogu/forum podpisane. Wtedy chyba nikt nie odważy się oddać czegoś, czego wstydziłby się pokazać

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 11:34 am 
expert
expert

tematyczne ATC to bardzo fajny pomysł :)

a jesli chodzi o dublowanie uwag - Dryszko - raz wrzucona uwaga moze umknac albo zostać uznana za mało istotna, bo "tylko jedna osoba sie czepiła więc ogólnie nie była dana kwestia problemem/przeszkodą/niedogodnością " Wiadomo, ze są rzeczy, których nie przeskoczysz przy organizowaniu, ale sa tez takie, które da się naprawić, a których np samemu by się nie zauważyło- sugestie osób trzecich bardzo przydatne są. Poza tym skąd ma ktoś wiedzieć, ze organizatorki wiedza, co wypadło nie tak jak powinno/nie tak jak chciały i dlatego lepiej nic nie pisać i nie denerwować ;)

forumowa galeria

wszyscy mają bloga, mam i ja ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 12:41 pm 
specjalista
specjalista

szok.
Taka fajna idea przyćmiona grymasami pojedynczych osób.
Szkoda

Jak trafilam na temat wymiany pudełeczek pomyślałam, że to taka świetna zabawa, żałowałam, że mnie nie będzie na zlocie i nie wezme udziału.

Moim zdaniem nie warto przez głupi incydent zmieniać zawartości pudełka - jedynie wprowadzić jaśniejsze zasady, żeby (zwłaszcza nowicjusze) wiedzieli co i jak...
A co do przydasi: to sympatyczne, że można wylosować coś, czego samemu być może by się nie kupiło.
To tak jak z Candy: wylosowałam jedno, dostałam śliczne drobiazgi, koło niektórych z nich w sklepie przeszłabym obojętnie, a okazało się że świetnie przydają się do moich prac, co więcej jak się skonczą kupie podobne bo fajnie mi sie z nimi pracuje.

Jedyne co jest potrzebne to odpowiednie nastawienie. potraktowanie tego jak zabawę, a nie umowę handlową.
Niezależnie czy pudełka będą w przyszlości puste czy pełne i tak znajdą się rodzynki do których ktoś włożył serce i dużo pracy, i znajdą się też czarne owce wykonane byle jak.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 2:28 pm 
początkujący
początkujący

a ja uważam że organizacja takiego zlotu to ogromny wyczyn i należą się brawa dla organizatorek za ich trud

jednak tym samym opinie uczestników nawet gdy się powtarzają nie maja na celu nikogo oskarżać a jedynie uczulać na przyszłość i pomóc w rozwoju bo czytając forum okazuję się ,ze z roku na rok zlot ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem i tu na pewno istotne zasługi mają właśnie organizatorki

.co do wymiany pudełek niezadowolone osoby to jednostki zawsze znajdzie się czarna owca i uwagi osób biorących udział w wymianie pod adresem nowicjuszy ,że to ich wina ,że tak się dzieje tez mogą kogoś urazić.
sama brałam pierwszy raz udział w zlocie i mocno byłam przejęta aby moje pudełko spodobało się osobie obdarowanej ( w moim przypadku okazała się nią być MaLflu) wiadomo gusta są różne ale liczy się włożona praca i poznanie techniki osoby robiącej dla nas pudełko a gdy ktoś strzela fochy to nie wina osób które starały się najlepiej jak umiały tylko kwestia dobrego wychowania i umiejętność przyjmowania prezentów bo na tym polega zabawa:)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 3:41 pm 
expert
expert

Nie pisałam, że brak krytyki jest wskazany...

Uciekam z tego wątku, bo mnie znowu ktoś źle zrozumie.

a na zlocie i tak było super.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1