...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest So lis 18, 2017 4:43 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 10:24 pm 
expert
expert

konstancja8 napisał(a):
a skoro już byłam na miejscu ,zdecydowałam się też na warsztaty Karoli

matko jedyna gdzie Ty byłaś u Karoli że mi umknęłaś?????

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 22, 2011 6:55 am 
expert
expert

i vice versa :shock: jak już napisała bellaidea (następna nieodnaleziona) w moim wątku - pośpiech był spory, brakowało czasu na choćby przedstawienie się;
a ja w cichym kącie pilnie i rozpaczliwie próbowałam zmniejszyć za duże zdjęcia do rozmiarów albumu :lol: odnalazłam się na zdjęciach - łatwo poznać po kraciastej bluzce

moja galeria na forum http://scrappassion.pl/temat-vt3848.html
-

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 22, 2011 11:33 am 
expert
expert

To na pewno przez to, że się Konstancja chowa się ciągle za tą kozą w avatarze i nikt nie zna jej prawdziwego oblicza ;)
Kurcze czytam z zazdrością te Wasze relacje ze zlotu i oglądam fotki, starsznie żałuję, że mnie nie było :(

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 1:02 pm 
expert
expert

co do pudełek to jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził
jak widać zasada wzajemngo zaufania jak zwykle zawodzi
Jakośc pudełka jest tez względna, ale uwago są spisywane i na pewno będą uwzględnione. Ale jak pisałam wyżej zawsze ktoś będzie miał mini zażalenie.

Warsztaty niestety czasowo tak wypadły a i tak cały dzień zleciał na trzech. Jak sie zrobi warsztaty jednoczesnie a dłużej - tez nie będzie to dla wszytskich super.

Sala jak pisała dryszka nie z naszej winy, jak to w życiu niestety bywa. mamy nadzieję, ze w przyszłym roku sytuacja się nie powtórzy. poza tym tym, dla organizatorów nie była to sytuacja komfortowa również.

jednak jestem pocieszona, bo sporo osób wyszło zadowolonych i o to chodziło, opisy były wszędzie, jak kogoś nie było błędy poprawiane były na bieżąco

Przepraszam za zaśmiecenie wątku pudełkowego innymi sprawami, dziękujemy za uwagi

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 1:40 pm 
expert
expert

o pudełkach to już chyba wszystko zostało powiedziane :)

Nelu - jeśli chodzi o warsztaty to ja myslę, ze przy takiej kumulacji atrakcji jak była w tym roku nie ma szans wcisnąć wszystkiego w tak krótkim czasie - i jest coś za coś - wg mnie było pod tym względem bardzo dobrze. Nikt, kto zdobył nagrodę w którymkolwiek konkursie a sie nie zgłosił na czas nie został poszkodowany ( przynajmniej z tego co mi wiadomo ) i zasłużone nagrody dotarły do tych, do których powinny - wiec nie widze problemu absolutnie. Fakt - warsztaty może bły zbyt krótkie, ale to raczej takie "mini warsztaty" miały być bo i ceny za nie były mini ;) gdyby zrobic jednoczesnie czy zazębiająco się, byłby problem, bo ktoś chciał w dwóch, a nie mógł. Tutaj moim zdaniem było dobrze. No jeszcze ewentualnie mogłybyście sklonować dziewczyny prowadzące i wtedy by równoczesnie prowadziły i non stop, haha - tylko co one na to, hmmm ;)

przepraszam za off-topic, ale tak nasuneło mi się

forumowa galeria

wszyscy mają bloga, mam i ja ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 8:14 pm 
zorientowany
zorientowany

No nie wszystko zostało powiedziane...
Ja wciąż nie wiem komu przypadło w udziale pudełko ode mnie i czy się podobało. Było to srebrno czarne pudełko, w środku oprócz przydasi były też kolczyki które sama zrobiłam...

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 8:58 pm 
DOBRY glina
DOBRY glina

Ja też nie wiem, kto dostał moje, ale chyba się już nie dowiem - w końcu nie każdy, kto był na zlocie koniecznie zagląda na forum.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 9:01 pm 
expert
expert

...dlatego można do pudełka wkładać karteczkę z prośbą o kontakt ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 10:09 pm 
expert
expert

Pudełko,które dostałam przygotowała Natolinkowa,niestety nie ma nikogo o takim nicku na forum,może ktoś zna tę osobę?

Mam klikany spis treści

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 10:20 pm 
expert
expert

dora11 napisał(a):
Pudełko,które dostałam przygotowała Natolinkowa,niestety nie ma nikogo o takim nicku na forum,może ktoś zna tę osobę?

http://natolinek.blogspot.com :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2011 11:37 pm 
expert
expert

Dzięki Drycha!

Mam klikany spis treści

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 24, 2011 11:40 am 
specjalista
specjalista

lobuziak napisał(a):
Ja wciąż nie wiem komu przypadło w udziale pudełko ode mnie i czy się podobało. Było to srebrno czarne pudełko, w środku oprócz przydasi były też kolczyki które sama zrobiłam...

Jeśli się nie mylę i to było Twoje pudełko ( prócz kolczyków decu ,przydasi było jeszcze takie śliczne serduszko filcowe) dostał Kacperm200 nasz rodzynek z Kreatywnego Pola i wiem że był zadowolony ;)

Tytuł:
PostNapisane: So cze 25, 2011 1:13 am 
expert
expert

Jak nie bedzie sprzeciwow to za rok jak chetnie siade sobie i bede przyjmować pudelka na wymianę. Kazde oddawane sprawdzac czy jest podpisane (najlepiej w środku aby byla karteczka z nickiem, adresem bloga i mailem) Nie bedąc anonimowym nie odwala sie fuszerki......Kazdy kto odda pudeko dostanie karteczke upoważniającą do losowania. Mogę siedzieć i ich pilnować itp.....

i jesli o mnie chodzi to przed zlotem pisząc o wymianie trzeba wyraźnie zaznaczyć ze podstawą jest udelko. W srodku zadnych przydasi ( te niech kazdy sobie kupi) lepiej niech bedzie np coś co sie samemu zrobi. Notesik, kolczyki, wisiorek, lalka, maskotka, czy co tam kto zrobi. Albo np pudeo tematyczne i w środek powiedzmy jakaś książka z naszej półki... to oczywiście tylko przyklad.

Bo ja osobiście jestem zadowolona z pudeleczka jakie dostalam ale czytajac te wszystkie wpisy zastanawiam sie nad taka opcją żeby było jak najlepiej w przyszłości. :)

http://yoasiaitp.blogspot.com/
==================
http://stryszkowarupieciarnia.blogspot.com/

Tam mam trochę różności do odsprzedania albo do oddania....zapraszam

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 30, 2011 6:50 pm 
zorientowany
zorientowany

Rydia napisał(a):
lobuziak napisał(a):

Jeśli się nie mylę i to było Twoje pudełko ( prócz kolczyków decu ,przydasi było jeszcze takie śliczne serduszko filcowe) dostał Kacperm200 nasz rodzynek z Kreatywnego Pola i wiem że był zadowolony ;)

No zawartość się zgadza. :)
To bardzo się cieszę, że był zadowolony.
W sumie nie przewidziałam, że pudełko może trafić do mężczyzny :oops: W przyszłym roku wezmę to pod uwagę :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1