...:::Scrapbooking:::...

Pasje tworzenia
Teraz jest So lis 18, 2017 4:47 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:20 pm 
początkujący
początkujący

*PatiS* napisał(a):
Sasilla ja też trafiłam jako jedna ze spóźnionych, bo zostały tylko 3 notesy (w tym mój:P) Myslę, że dziewczyny z C4Y powinny je mieć u siebie:)

Ja robiłam notes na konkurs głównie przez wymianę...
Też myślę, że powinny miec u siebie i przede wszystkim przeprowadzic losowanie..... Bo spóźnione osoby nie miały w czym wybierac ....

Dodane po 44 sekundach:

kamilcia napisał(a):
onaija napisał(a):
sasilla napisał(a):
Druga. :D Ale nie zrobilam mu zdjecia. :(

Byl podpisany na wewnetrznej stronie tylnej okladki - ktos sie przyznaje, ze wylosowal?

I ponawiam pytanie - czy ktokolwiek wie co sie stalo z notesem ktory ja powinnam odebrac? Zajelam sie pakowaniem i zapomnialam sie zglosic. :(
.

Kochana, notesy w pewnym momencie zaczęły byc wybierane przez osoby, które swój oddały na konkurs :?

Ja mam notes Dziwolonk'a :) Śliczny :)

jak wybierane?? nie kumam - znaczy zamiast losowania biorę, który mi sie podoba ??

Dokładnie tak Kamilcia :?

Moja Galeria

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:23 pm 
expert
expert

onaija napisał(a):
*PatiS* napisał(a):
Sasilla ja też trafiłam jako jedna ze spóźnionych, bo zostały tylko 3 notesy (w tym mój:P) Myslę, że dziewczyny z C4Y powinny je mieć u siebie:)

Ja robiłam notes na konkurs głównie przez wymianę...
Też myślę, że powinny miec u siebie i przede wszystkim przeprowadzic losowanie..... Bo spóźnione osoby nie miały w czym wybierac ....

Dodane po 44 sekundach:

kamilcia napisał(a):
onaija napisał(a):
sasilla napisał(a):
Druga. :D Ale nie zrobilam mu zdjecia. :(

Byl podpisany na wewnetrznej stronie tylnej okladki - ktos sie przyznaje, ze wylosowal?

I ponawiam pytanie - czy ktokolwiek wie co sie stalo z notesem ktory ja powinnam odebrac? Zajelam sie pakowaniem i zapomnialam sie zglosic. :(
.

Kochana, notesy w pewnym momencie zaczęły byc wybierane przez osoby, które swój oddały na konkurs :?

Ja mam notes Dziwolonk'a :) Śliczny :)

jak wybierane?? nie kumam - znaczy zamiast losowania biorę, który mi sie podoba ??

Dokładnie tak Kamilcia :?

no to troche kulawo...

forumowa galeria

wszyscy mają bloga, mam i ja ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:37 pm 
Blogger

ja wybrałam, jako że zostały mi tylko 2 + mój, a jak wcześniej było to nie wiem

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:39 pm 
DOBRY glina
DOBRY glina

Sasillo - z radością stwierdzam, że Twój notes mam ja :D Wielkie dzięki, jest piękny!

Też zrobiłam notes głównie ze względu na wymianę, a wybieranie zamiast losowania wydaje mi się trochę nie fair...

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:42 pm 
początkujący
początkujący

No tak, wybieranie notesów było bez sensu :( w pewnym momencie przyszła do mnie dziewczyna podziękować za notes (mój) , który sobie wybrała, byłam zdumiona, ale tak właśnie było. Kiedy tam poszłam nie było już wielu notesów. Nie wiem tez jak rozstrzygnięto ten konkurs? Było jakieś ogłoszenie wyników???
Wzięłam sobie:) notes Mamami, śliczny, dziękuję!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:43 pm 
expert
expert

*PatiS* napisał(a):

ale to chyba kwestia organizacji - jak by było ogłoszone losowanie nikt by tak nie robił

forumowa galeria

wszyscy mają bloga, mam i ja ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:49 pm 
Blogger

kamilcia napisał(a):
*PatiS* napisał(a):

ale to chyba kwestia organizacji - jak by było ogłoszone losowanie nikt by tak nie robił

losowanie niby miało być (tak było w ogłoszeniu) i myslałam, że to tylko mi się tak trafiło. Ale fakt faktem nie dosłyszałam ogłoszenia, że to "już". Poza tym na zlocie miałam szczęście do Mazionty, której nic a nic nie kojarzę :(. Wylosowałam jej pudełko (tez byłam spóźniona), a później jeszcze notes hihihi

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 3:53 pm 
expert
expert

Dziewczyny,
od razu napisze, że nie chciałabym się wypowiadać w imieniu Filki, która z reszta teraz i tak nie bardzo ma dostępu do sieci. Pomagałam przy zlocie i piszę, co myślę w związku z tym wszystkim.
Wiadomo, że wymiana pudełkowa i parę innych rzeczy nie było przeprowadzone idealnie, bo zlot robi się coraz większy i anonimowy oraz z paru innych powodów.
Wiemy, że od następnego razu trzeba będzie pilnować dokładniej konkursowych prac. Tak samo pilnowane będą pudełka i przypuszczam, że będą rozdawane kupony osobom, które oddają swoje pudełko na wymianę. Myślałyśmy o tym w tym roku ale sprawy niestety potoczyły się inaczej. Weryfikacja/określenie zasad i wywieszanie ich też na pewno zapadną nam w pamięci ale trzeba pamiętać, że mimo wielu wywieszek z nazwami sklepów itd w widocznych miejscach bardzo dużo osób nie wiedziało, co ze sobą zrobić (bez obrazy!).
Godziny losowania pudełek i sposobu były płynne ze względu na głosy uczestników i chęć zachowania bezpieczeństwa.
Prosiłyśmy, by do czasu losowania pudełka nosić przy sobie (z wiadomego powodu) - tutaj ludziom nie chciało się ich nosić. Godzina 16. była za późna, godzina 14. też nie pasowała...
Dziewczyny - trudno dogodzić każdemu spośród tak dużego tłumu zwłaszcza, że poza wymianą trzeba było ogłosić wyniki kilkunastu konkursów.
Losowanie odbyło się w najdogodniejszej godzinie a dwie "spóźnione" osoby wylosowały później i sądząc po reakcjach nie były zawiedzione.

Zlot odbył się w paru pomieszczeniach zamiast na dużej auli z winy niedogadania się ze sobą pracowników szkoły, o czym dowiedziałyśmy się na parę dni przed zlotem. Też nie jesteśmy zadowolone z tego powodu.

Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiecie, że ja sie prawidłowo uzewnętrzniłam (bo mówca ze mnie słaby)... i na prawdę nie widzę powodu, żeby w paru wątkach organizować następny zlot.
Osobiście nie lubię, kiedy ktoś mi mówi coś, o czym sama bardzo dobrze wiem. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi - piszcie do Filki a nie dyskutujcie przez pare stron o tym samym. (tylko nie przeddzień zlotu tak, jak miało to miejsce w którymś z wątków. Nie pamiętam nicku tam,tej osoby - wybacz). Filemon - kiedy będzie miała internet - na pewno odpisze. (do domu wraca w połowie lipca)

I powtarzam, ze nie piszę tego w imieniu całej organizacji zlotu - tylko i wyłącznie - swoim.
Howgh.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 4:02 pm 
Blogger

Dryszko to ja proszę o przekazanie Filce, że zlot był mega super i padam do stóp Waszych za coroczną organizację coraz to większej imprezy ;*
To, ze osobiście niedosłyszałam, bądź nie dotarłam na czas to raczej z mojej winy, bo wszędzie chciałam być i jeszcze do tego trzeba było dać sobie w płuco i schaboszczaka spożyć :) ;P
Za rok odświeżymy wątek i zobaczymy co z głowy przez ten czas wypadło :)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 4:13 pm 
expert
expert

*PatiS* napisał(a):
Dryszko to ja proszę o przekazanie Filce, że zlot był mega super i padam do stóp Waszych za coroczną organizację coraz to większej imprezy ;*
To, ze osobiście niedosłyszałam, bądź nie dotarłam na czas to raczej z mojej winy, bo wszędzie chciałam być i jeszcze do tego trzeba było dać sobie w płuco i schaboszczaka spożyć :) ;P
Za rok odświeżymy wątek i zobaczymy co z głowy przez ten czas wypadło :)

ale nie piszę, ze to kogoś wina... niestety nie można być w paru miejscach w jednym czasie, tylko trzeba to zrozumiec...

osoby warsztatujące się chciałyby, żeby wszystko się działo poza warsztatami - wyobrażacie sobie upchnięcie wyników kilkunastu konkursów i wymianę pudełkową w pół godziny lub mniej? bo tyle było "eolnego" między warsztatami. nie liczę czasu między 17 a 18, bo wtedy więksozśc juz miała pociag, autobus, obiad u cioci lub cokolwiek innego.

jeśli ktoś decyduje się na konkursy niestety musi się dopasować do ram czasowych albo pytać właścicieli sklepów jak to rozwiązać. to tak jakbym chciała iść na trzy imrezy w ciągu jednego dnia... nie da się i już.

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 5:09 pm 
specjalista
specjalista

A ja jestem ciekawa kto zgarnął mój notes :o
Uważam, że wybieranie sobie notesu to kiepski pomysł, szkoda, że nie odbyło sie losowanie ..

Za to muszę pochwalić, już teraz mój, cudny notes wykonany przez .. Agnieszkę M. - kochana dziękuję, nie mogę się nim nacieszyć :D

zapraszam :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 5:12 pm 
początkujący
początkujący

pejtoon napisał(a):
A ja jestem ciekawa kto zgarnął mój notes :o
Uważam, że wybieranie sobie notesu to kiepski pomysł, szkoda, że nie odbyło sie losowanie ..

Za to muszę pochwalić, już teraz mój, cudny notes wykonany przez .. Agnieszkę M. - kochana dziękuję, nie mogę się nim nacieszyć :D

A proszę Ciebie bardzo :))

Mi też nie podobał się pomysł wybierania.... Bo ja to wogóle zdecydowana nie jestem... i nie wiedziałam, który wybrac :?

Moja Galeria

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 6:16 pm 
początkujący
początkujący

*PatiS* no rzeczywiście to duży przypadek- w dwóch "losowaniach" trafić na tą samą osobę :) Mam nadzieje, że tak jak to pisałaś- nie czekałaś na gwiazdkę z nieba i choć trochę jesteś zadowolona:) Ja za to jak Ciebie zobaczyłam- od razu wiedziałam że to Ty:) nie podeszłam do nikogo, z nikim nie zagadałam- bo ja raczej taka cicha podczytywaczka jestem:)- za rok jak mi się uda dotrzeć na zlot, na pewno do Ciebie podejdę...

A i jeszcze miałam dodać- że w porównaniu z poprzednim rokiem- to przynajmniej w mich oczach :lol: bardzo zeszczuplałaś- gratuluje- ja za to w tamtym roku byłam z dzieckiem z wózkiem- a w tym z dość pokaźnym brzuszkiem:)

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 6:36 pm 
Blogger

aaaaa rozminęłam się i odpisłam Ci w drugim wątku :P:P:P idę to skopiuję, by wątków 10 nie zajmować. Mazionta dziewczyno ja Ciebie w ogóle z wyglądu nie kojarzę :oops: Czemuż wszyscy tylko na mnie patrzyli, a nie zagadywali?? haha 8) 8)

edit z drugiego wątku: "Mazionta mam do Ciebie szczęście :):):) Pudełko piękne, już się zadomowiło na półce:) A notesów nigdy dość, dziękuję bardzo ;*"

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2011 9:26 pm 
zorientowany
zorientowany

Tores przyznaję się mój notesik został wyróżniony pierwsza nagrodą. :)
Wrzuciłam już jego foty na galerię i na bloga.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1